Abyste si mohli založit dobrý pneuservis, budete potřebovat především kvalitní nářadí a stroje. Co si tedy nakoupit? Na to se podíváme v článku.

Zakládáte pneuservis a chcete ho co nejlépe vybavit? Chcete, aby každá investovaná koruna měla co nejlepší efekt? Jak by měl celý proces vypadat, jaké by měl mít stupně, etapy, co by neměl opomenout a čeho by se měl raději vyvarovat? Jaké pneuservisní stroje si pořídit?

Velký pneuservis

U velkého pneuservisu potřebujete své zákazníky obsloužit co nejrychleji a zároveň se nepředřít. Naprostým základem jsou proto automatické vyvažovačky a zouvačky – ta by ideálně měla být vybavena tlakovým dělem, které ještě více usnadní nazouvání a nahuštění pneumatik.

Malý pneuservis

Zakládáte naopak malou rodinnou firmu? Nebo je to váš koníček a chcete si dobře vybavit svoji garáž? V tom případě si bohatě vystačíte s vybavením v podobě poloautomatické zouvačky a vyzouvačky.

Moderní geometrie kol

Ve vybavení pneuservisu by neměla chybět 3D geometrie kol s trojrozměrnou vizualizací, pomocí které seřídíte kola velmi rychle a snadno.

Co všechno moderní geometrie kol dokáže? Mezi důležité funkce patří například přenos dat přes Bluetooth, proto se při práci nemusíte obávat překážejících kabelů, dále klávesnice, která zároveň funguje jako dálkové ovládání, databáze do které se vejde až 20 tisíc zakázek a můžete v ní vyhledávat podle jména nebo poznávací značky a mnoho dalších.

Tip na závěr

Může být dobrý nápad vybrat společnosti, které dodávají všechny náhradní díly pro zařízení, které prodávají. A máme na mysli úplnou nabídku. Všechny podstatné části pro servisní vybavení pneumatik.

Vezměte například vyvažovače kol. Každý spolehlivý dodavatel by měl za ně poskytnout díly. Kteří? Podívejte se na seznam:

  • části krytu (klávesnice, obrazovky, kryty kol),
  • části pohonu (řemeny, motory),
  • elektronické součástky (senzory, kabely, desky, potenciometry),
  • funkční části (nitě, ramena, kalibrační části),

Očividně je nepotřebujete. Musíte však najít dodavatele, který vše poskytuje. To je jen pro vás, abyste zůstali na bezpečné straně. Takže si můžete být jisti, že tyto prvky jsou k dispozici. Jen pro jistotu.

Similar Posts