Máte ve své autodílně či autoservisu vyřešené nakládání s běžným nebo nebezpečným odpadem? Likvidace odpadu je důležitá v každé firmě, obzvláště v autoservisu. Pokud máte práce nad hlavu a nedokážete si představit, že byste měli řešit ještě odpadové hospodářství, může ho za vás převzít specializovaná firma, která vám dodá kompletní příslušenství a bude váš odpad pravidelně likvidovat.

Obraťte se na specialisty

V autoservisech se hromadí nemalé množství odpadu, může jít o plastové obaly, poškozené pneumatiky, ale také staré autobaterie, motorový olej a další. Veškerý takový odpad je třeba třídit a správně likvidovat. Řešením je pro vás společnost ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s.r.o., která se o vše postará. V servisu si vyčleníte prostor, kam se umístí kontejner na autobaterie, popelnice na hadry, obaly aj. Všechny popelnice budou řádně označené, navíc dostanete šanon s dokumenty, identifikační listy nebezpečných odpadů a ceduli na stěnu, která bude místo uložení odpadů označovat.

Každý autoservis je trochu jiný a produkuje odlišné množství odpadu, proto bude váš odpad odvezen vždy po naplnění, může to být třeba 3x za měsíc nebo i několikrát do roka, to už je na vás, vše bude přizpůsobeno vašim potřebám. Firma běžné i nebezpečné odpady zlikviduje a navíc od vás může vykoupit železo i barevné kovy, katalyzátory a baterie. Jestliže jste se báli například kontroly od České inspekce životního prostředí, už se jí bát nemusíte, s firmou budete mít smlouvu, která prokáže, že máte pravidelný odvoz odpadu, v případě potřeby se firma může kontroly účastnit. Navštivte webové stránky firmy Ecoservis.eu a zjistěte více informací a na kolik vás řešení odpadů vyjde. Provozovat autoservis není vždy jednoduché a řešit všechny povinnosti svépomocí je velmi náročné, zvolte na odpadové hospodářství specializovanou firmu, odpadnou vám zbytečné starosti navíc a ušetříte mnoho času i peněz.

Similar Posts