Chcete mít přehled o všem, co se děje na silnici. Mít průkazný záznam pro případ, že se dostanete do kolize s jiným vozem. Nebo také mít vzpomínku na zahraniční dovolenou, kterou jste si užili během srpna. Autokamera nabídne nejen snadné ovládání, ale také rozlišení, s nímž si nahrávky opravdu užijete. Nastavíte si ji velmi jednoduše prostřednictvím mobilní aplikace, výhodou je také české menu a možnost uložit si video přímo do mobilu. Velkou předností těchto moderních zařízení je i jejich velikost, rozhodně totiž nebudou motoristům nijak překážet!

Na rozmarech počasí skutečně záležet nebude

Je opravdu revoluční, postará se o to, abyste měli vynikající obraz i během pozdních odpoledních hodin. WDR technologie je nedílným doprovodem, moderní Full HD kamera do auta by se bez ní už neobešla. Je obloha pod mrakem? Vůbec to nevadí, protože podobná inovace zajistí kvalitní obraz za každé situace. 21. století už se také rozloučilo s klasickými bateriemi. Jednoduše proto, že existuje lepší alternativa. Poškození baterie může znamenat pohromu pro uložená data, ale superkapacitor je o něčem jiném. Dlouholetá životnost a spolehlivost je jeho doménou, pro kameru jde tedy o velké plus.

Velkokapacitní paměťové karty nabízí hodně

Zkombinujte své zařízení s microSD kartou, která může mít kapacitu až 128 GB. To je objem dat, který odpovídá pevným diskům dnešních základních notebooků. Prostor pro několik desítek hodin nahrávek je tedy připraven, stačí už jen vyrazit na cesty! Doma nebo v zahraničí, na dovolené nebo na služební cestě, na tom prakticky nezáleží. Kamera dovede pracovat nejen během deště, ale nevadí jí ani mlha a mráz, spolehlivě pracuje také během prázdninových veder. Prohlédněte si nejnovější sortiment na trhu na cel-tec.cz a uvidíte sami!

Similar Posts