Jistě si vzpomenete na mnoho filmů, kde špióni sledovali vůz prostřednictvím lokátoru. Tato technologie je dnes natolik rozšířená, že si ji můžete levně zařídit také. Prostřednictvím GPS lokátoru umístěného ve vozidle můžete nejen sledovat svůj vůz, ale také mít podrobné údaje o jeho pohybu, rychlosti a trase.

Výhody GPS monitoringu

Přehledný monitoring vozidel je skvělý v případě, kdy vám bude vůz odcizen nebo bude neoprávněně používán, vy se o tom okamžitě dozvíte a můžete situaci řešit. Ve voze bude nainstalovaná speciální GPS jednotka, která komunikuje nonstop s družicemi a pravidelně budete informovaní o poloze, směru pohybu a rychlosti sledovaného objektu. Všechny tyto informace se zaznamenávají do interní paměti. Veškeré informace můžete sledovat skrze intuitivní webové rozhraní nebo pomocí aplikace do mobilu. Instalace GPS lokátoru je velmi snadná, celý proces vám zabere jen pár minut.

Možnost monitoringu vozu je skvělá nejen pro běžné uživatele, ale také pro firmy a podnikatele. Jistě víte, jak náročně se někdy vede kniha jízd, zde však kniha jízd se generuje automaticky a to výrazně sníží vaší administrativní zátěž. Pokud máte zaměstnance využívající firemní vozy, tak pro vás bude GPS monitoring velkým přínosem. Můžete lépe sledovat, jak používají firemní vozy v pracovní době a také budete vědět, jestli nedochází ke zneužívání firemních vozidel k soukromým účelům. Pokud máte dopravní společnost, přepravujete často zboží nebo často musíte cestovat za zákazníky, tak možnost sledování vozidel oceníte. Skvělé na tom všem je, že celý systém je velmi levný a můžete ho tak pořídit do všech vašich vozidel aniž by to nějak výrazně poznamenalo vaší peněženku. GPS monitoring má mnoho dalších výhod, více informací se o něm dozvíte na Gpsmonitoring.cz.

Similar Posts