Kvalitní zabezpečení auta proti krádeži je naprosto nezbytné. V tomto článku vám proto přinášíme několik tipů, jak toho dosáhnout.

Jak zabezpečit auto proti krádeži? Možností je hned několik. Některé z nich jsou účinnější, jiné zase tak účinné nejsou. Všechny ale svoji funkci plní skvěle a do puntíku. V následujících řádcích vám proto představíme ty nejzajímavější.

Mechanické zabezpečení

O zabezpečení vozidla proti krádeži se může postarat jednoduché mechanické zabezpečení. To vám sice zpravidla příliš nepomůže, pokud se zloděj opravdu rozhodne proniknout dovnitř. Jeho funkce je ale úplně jiná – má zloděje od krádeže především odradit. Když tedy zloděj nakoukne do vašeho auta a uvidí tam mechanické zabezpečení, zpravidla si řekne, že mu námaha vynaložená na odstranění mechanického zabezpečení opravdu nestojí. A nechá vaše auto napokoji.

Alarm

Velice účinný může být také alarm. Jedná se sice o základní zabezpečení aut proti krádeži, které má dnes každé moderní auto, i tak se jedná o velice účinného pomocníka. Pokud se zloději alarm nepodaří vyřadit z provozu, po otevření nebo násilném vniknutí se aktivuje. Vysoký tón poté zloděje s největší pravděpodobností odradí a ještě přivolá pozornost okolí.

Tlačítkový vypínač

Skvělé zabezpečení vozu proti krádeži představuje tlačítkový vypínač. K tomu, aby vaše auto nastartovalo, nebude potřeba jen klíč, ale také zmáčknutí tlačítka. To si můžete nechat umístit téměř kamkoliv se vám zamane. Zpravidla se ale umisťuje přímo na palubní desku, kde je ukrytý společně s dalšími tlačítky. Tímto způsobem tak můžete přímo zabránit krádeži auta. A nejlepší na tom všem je, že se nejedná o nic drahého. Vlastní tlačítko si můžete do vašeho vozu nechat implementovat už za dva tisíce. A to rozhodně není tak vysoká investice. Obzvlášť pokud zvážíte, jaký dopad na bezpečnost vašeho vozu to ve skutečnosti bude mít. Obrovský. Takže jděte to toho, pokud budete mít možnost. Rozhodně neprohloupíte.

Similar Posts