Využíváte někdy taxi? Pro většinu lidí jde o příjemný způsob dopravy, který je nám k dispozici kdykoliv potřebujeme a dostane nás rychle z bodu A do bodu B. Některá taxi však nejsou příliš reprezentativní a to může být na škodu v momentě, kdy využíváme taxi k tomu, abychom svezli třeba obchodní partnery nebo dívku na rande. V takovém případě by se hodil luxusní vůz, který působí prestižně a dopřeje maximální pohodlí. Pokud potřebujete taxi České Budějovice, luxusní taxi je vám k dispozici, jmenuje se Taxi KORTA České Budějovice a nabídne vám možnost svezení v luxusních vozech a to za příjemné lidové ceny.

Výhody luxusního taxi v ČB

Ať už cestujete sami nebo ve více lidech, luxusní vůz vám dopřeje větší komfort i zážitek z jízdy. Pokud si myslíte, že luxusní auto znamená, že za jízdu zaplatíte mnohem více, jste na omylu. Luxusní taxi v Českých Budějovicích stojí stejně jako běžné taxi a sice od 20kč za kilometr. Za běžnou cenu tak získáte příjemnou výhodu navíc. Luxusní taxi si můžete objednat naprosto kdykoliv, jezdí totiž 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Postačí zavolat na číslo 723 12 04 04 a taxi na vás za chvilku bude čekat.

Taxi KORTA České Budějovice má ve svých vozech občerstvení zdarma v podobě osvěžující vody. Pokud jste ve spěchu a nestačili se přes den napít nebo je horko, vodu zdarma pro osvěžení jistě uvítáte. Ve vozech je rovněž Wi-fi připojení k internetu, takže můžete zůstat online i během jízdy. Za nic se zde nepřiplácí, internet i voda jsou v ceně jízdného. Řidiči v Taxi KORTA rádi splní i nestandardní požadavky, pokud nějaké máte, stačí je sdělit, a následně udělají maximum pro to, aby vám vyhověli. Jejich cílem je co nejvíce vám zpříjemnit cestu, aby pro vás bylo využívání taxi v Českých Budějovicích pokaždé skvělým zážitkem.

Similar Posts