Možná vám může „na první dobrou“ přijít zvláštní vozit se sebou karavanem nebo obytným vozem smotaný koberec, ovšem když se nad touto možností zamyslíte, zjistíte, že je to velmi praktické. Hned z více důvodů je fajn zastavit, na místě, kde chcete chvíli setrvat, roztáhnout u vstupu do karavanu příjemný zelený umělý koberec coby trávu a užívat si pohodu.

Venkovní koberec ke karavanu pro všechny cestovatele

Na mnoha místech se můžete setkat s umělým travním kobercem venkovním, který dělá hezkou atmosféru např. na terase, balkoně, na zahrádce restaurací, dvorcích i tam, kde tráva neroste, protože se jí nedaří kvůli špatné půdě, stínu či suchu. Tento koberec prodává např. Vopi a podívat se na něj můžete na stránce https://www.vopi.cz/umely-travni-koberec-venkovni.html.

Když se ale podíváme na venkovní koberec ke karavanu, zjistíme, že jde o poněkud odlišný typ venkovního koberce. Je vyroben ze 100 % polypropylenového vlákna vysoké kvality. Výška vlasu je 20 mm, má příjemnou zelenou barvu a zajistí vám všude, kde zastavíte, čistý povrch.

Pokud vám bývá chladno od nohou, i vám bude prospěšný. Při kempování slouží jako čisticí prvek mezi venkovním prostředím a obytnou částí. Lze jej použít nejen ke karavanu, ale také k obytnému vozu nebo stanu.

 

Pohoda venku, i když prší

Spokojeni budou i ti, kteří chtějí skutečně kvalitní zboží. Koberec je do detailů propracován, je snadno srolovatelný, rubová strana je opatřena kanálky, které výborně přilnou k povrchům různého druhu, ať už se jedná o beton, trávu nebo nerovný terén. Také snadno odvádí vodu při dešti, takže se nemusíte bát louží.

Pokud budete chtít, můžete zvolit i venkovní koberec před karavan textilní s velmi krátkým smyčkovým vlasem. Ten nemá na rubové straně kanálky, ale nopky, které přilnou k povrchům, a díky nim také koberec lehce odvádí dešťovou vodu, když prší.

Jak velký koberec ke karavanu potřebujete? Nechte si jej vyrobit na míru, anebo si zvolte některou z předem připravených variant.

Similar Posts