Každá firma musí řešit odpad. Některé firmy produkují odpadu jen malé množství, jiné zase enormní množství. Mezi nemalé producenty odpadu patří autoservisy, které produkují zejména nebezpečný odpad, který tvoří například autobaterie, různé součástky do vozu a samozřejmě provozní kapaliny vozů. Řešit odpady není vždy snadné, protože je potřeba je třídit, evidovat a také je nechat likvidovat. Neřešte vše svépomocí, využijte služby firmy Ecoservis.eu.

Co pro vás firma udělá

Její činností je likvidace odpadu v autoservisech a dalších firmách. Autoservisům zajistí doslova kompletní servis. Začne tím, že vám dodá veškeré potřebné příslušenství pro třídění odpadu, tedy popelnice na nebezpečný odpad, kontejnery na autobaterie, šanon s dokumenty, označení nádob, ILNO a ceduli označující místo uložení odpadů. Díky tomu můžete odpad snadno vyhazovat. Podle produkce pak bude firma od vás odpad vyvážet, v mnoha případech na tom můžete i vydělat, protože od vás bude vykupovat železo, barevné kovy, autobaterie a další.

Postará se také o veškeré zákonné povinnosti, které zahrnují identifikační listy nebezpečných odpadů, označení prostředků na odpad, ohlášení přepravy na Ministerstvo, vedení evidence odpadů a zpracování ročního hlášení za odpady a jeho odeslání na ISPOP. Možná, že všechno zvládáte a problém vám dělá jen poslední bod, tedy zpracování ročního hlášení. Pokud ho chcete externě zpracovat, stačí se obrátit na www.RocniHlaseni.cz, kde se o likvidaci odpadu postarají. Pokud jste doposud dělali vše svépomocí, s profesionální firmou po boku vám zbude více času a budete mít méně starostí. Služby jsou cenově výhodné a v konečném důsledku pro vás budou znamenat nemalou úsporu.

Similar Posts