Jak moc si ceníte vašeho vozu? Většina lidí disponuje vozem, na který šetří mnoho let nebo ho mnoho let splácí. V tuzemsku je velmi vysoký počet krádeží aut a většina řidičů bezpečnost svého vozu nijak neřeší. To je ovšem začne mrzet v momentě, kdy jim je jejich auto odcizeno. Nejlepší možností, jak si dopřát klidný spánek a vědět, že je vaše auto v bezpečí, je spolehlivé zabezpečení.

Spolehlivé zabezpečení auta

Zabezpečení vozu proti krádeži není tak velkou investicí, jak by si mohli někteří myslet, dnes i za minimální ceny seženete vysoce kvalitní a spolehlivé řešení, které váš vůz ochrání. Jedna z nejlepších řešení na trhu nabízí portál Pandora-alarm.cz, kde je možné pořídit moderní technologie pro zabezpečení.

Nabízí se vám systém, který zahrnuje všechny dostupné prvky bezpečnosti. Velmi působivé funkce má například Pandora Smart Pro. Celý systém můžete ovládat pomocí originálního dálkového ovládání, pomocí designového přívěsku nebo za pomoci použití intuitivní aplikace. Pokud dojde k narušení vozu může vás systém až na několika číslech informovat o spuštění autoalarmu. Systém dokáže kontrolovat přesnou polohu vozidla, ale i jeho otřesy, změnu teploty motoru a mnoho dalšího. Je zde detekce nehody, senzor náklonu vozidla, senzor pohybu, ochrana před použitím duplikátu klíče, 2-zónová ochrana interiéru, dálkový start a mnoho dalšího. Jde o nejkomplexnější ochranu, kterou můžete pořídit. Zařízení je plně certifikované, splňuje požadavky podle evropské normy EHK 116. U všech produktů Pandora je záruka kvality, před prodejem jsou přístroje podrobeny několikanásobné kontrole.

Ochrana i pro motocykl

Nabízí se vám i alarm na motorku. Motorky jsou poměrně lehké a lze je tedy snadno celé ukrást, pokud má někdo velký vůz. Motorky nejsou také vůbec levné, proto byste měli investovat minimální částku do zabezpečení. Pokročilé systémy Pandora nabízí kompletní ochranu, včetně sledování trasy, změny náklonu a pohybu motocyklu. Buďte zodpovědní a myslete na ochranu své motorky včas.

Similar Posts