Můžete mít třeba ten nejlepší vůz, ale i přesto přijde den, kdy vypoví službu a už nebude výhodné ho dále opravovat. V takovém případě je potřeba vůz nechat ekologicky zlikvidovat. Mnoho lidí likvidaci odkládá, ale je vhodné ji provést co nejdříve, jinak pro vás bude vůz zbytečnou starostí navíc. V Čechách je mnoho společností, které od vás váš nepotřebný vůz odkoupí, ale dejte si pozor, komu vůz prodáváte, jinak vás může čekat ještě více starostí. Vždy se obracejte pouze na certifikované společnosti provádějící ekologické likvidace vozidel, jednu z nejlepších najdete na Sbohemauto.cz.

Výhodná likvidace bez zbytečných starostí

Je vaším cílem ekologická likvidace vozidel zdarma praha? Sbohemauto.cz vám nabízí ekologickou likvidaci na území celé České republiky. Pro váš vůz si společnost přijede kamkoliv, zdarma vám ho odtáhne a navíc dostanete za vůz zaplaceno. Některé společnosti dělají tuto službu jen zdarma, ale to by bylo nefér, protože každý vůz má nějakou hodnotu, dokonce i autovrak.

Společnost můžete kontaktovat na bezplatné telefonní lince 800 10 12 15, kde se můžete dozvědět již předem částku, jakou za váš vůz dostanete. Operátoři zpracují informace, které jim sdělíte a následně dostanete nabídku na ekologickou likvidaci vašeho vozu.

K ekologické likvidaci potřebujete jen kopii velkého TZ, občanský průkaz a plnou moc. Jako bonus získáte poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10 tisíc korun. Ekologická likvidace se nevztahuje pouze na osobní, ale také na nákladní automobily. Jednání firmy je zcela transparentní a profesionální. A co odhlášení a likvidace vozidla? Při odtahu vám bude vystaveno Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. To je zapotřebí k odhlášení vozidla z Evidence silničních vozidel. Společnost není překupníkem aut, ale profesionální recyklační společností. Obraťte se na ni a zbavte se vašeho přebytečného vozu snadno a rychle.

Similar Posts