Milujete jízdu na motorce? Je to senzační pocit, když můžete konečně nastartovat svůj stroj a vyrazit. Na cestě cítíte ten úžasný pocit svobody, radosti a vzrušení. Jízda a motorce je senzačním zážitkem, ale zahrnuje i celou škálu rizik. Můžete být třeba i velmi zkušeným jezdcem, ale situace na vozovce je někdy nepředvídatelná a může kdykoliv skončit nehodou.

Moto oblečení

Pro motorkáře je nejlepší ochranou vždy jeho oblečení na motorku. Stále se najde mnoho motorkářů, kteří si obléknou pouze kalhoty, tričko a vyrazí na cesty. Stačí jeden nezkušený nebo nepozorný řidič a budete dokonce života litovat, že jste se neoblékli lépe. Kvalitní moto oblečení, se postará, aby bylo celé vaše tělo chráněno a klíčové oblasti jsou vyztuženy a polstrovány, aby vám zajistily co největší tlumení nárazů a bezpečí. Užijte si jízdu na motorce s klidným svědomím, že se chráníte nejlépe jak můžete. Oblečení pro motorkáře je velmi stylové, nejde tedy jen o ochranu, ale budete s ním vypadat na úrovni. Nejlepší ochranu představují kombinézy, které zajistí celistvou ochranu. Pokud vám kombinézy nevyhovují, měli byste zvolit velmi kvalitní koženou bundu na motorku. Jestliže ji rádi nosíte v kombinaci s džínami, zapomeňte na běžné modely a pořiďte si speciální kevlarové džíny, které při pádu oceníte, neprodřou se a zajistí vám větší ochranu. Jako bonus i skvěle vypadají. Myslete i na ruce, právě na ně se často padá a ochrání je kvalitní rukavice.

Moto přilby

Přilby na motorku představují základ bezpečnosti. Hlava je tím nejdůležitějším, co je potřeba při jízdě chránit. Nabízí se vám jak jednoduché přilby pro základní ochranu hlavy před pádem, tak i profesionální přilby, které ocení i ti nejnáročnější jezdci. Ideálním místem pro výběr moto přilby je internetový obchod Mototeam.sk, kde naleznete široký sortiment přileb za skvělé ceny. Společně s tím zde najdete široký sortiment oblečení na motocykl a řadu doplňků, které každý jezdec ocení.

Similar Posts