Stává se vám ve výrobě často, že potřebujete manipulovat s atypickými výrobky? Ve většině výrobních společností nechybí vysokozdvižné vozíky, jde o nejlepší zařízení pro přesun materiálu i výrobků. Pokud náhle potřebujete manipulovat s atypickými výrobky, tak zjistíte, že k tomu potřebujete i speciální techniku, respektive speciální přídavné zařízení.

Ceny takových přídavných zařízení mohou být vysoké. Proto se vyplatí si přídavná zařízení pro VZV půjčit. Obrátit se můžete na půjčovnu přídavných zařízení, která vám zajistí krátkodobý i dlouhodobý pronájem tohoto příslušenství. Jde o velmi levnou variantu, která vám umožní ušetřit mnoho peněz. Stačí se obrátit na portál pridavnezariadenia.sk, nabízí celou škálu přídavných zařízení, která zahrnují boční posuvy, otočné nosiče, stavitelné nosiče, svírací vidlice, čelisti na bílou techniku, čelisti na role a mnoho dalšího.

Pohodlí při práci je důležité

Při práci je potřeba určitý komfort, obzvláště pokud pracujete s manipulační technikou mnoho hodin denně. Nejlepší volbou pro pohodlnou práci je mechanicky odpružená sedačka Grammer. Ta se postará o to, abyste měli větší komfort, model GRAMMER B12 vám zajistí rozsah odpružení 40 mm, nastavení hmotnosti v rozmezí 50-120kg, možnost pojezdu sedačky dopředu i dozadu, praktický design a kvalitní provedení. Sedačka je vyrobená z čalounění PVC v černé barvě a na přání lze přidat i bezpečnostní pás. Investice do této sedačky není vysoká, ale rozdíl v práci je veliký. Pokud máte o sedačku zájem, stačí se obrátit na specializovaný web Cemat.sk. S kvalitní sedačkou jde následně každá práce lépe.

Similar Posts