Bez pneumatik se žádný řidič neobejde. Na pravidelné přezouvání vozu si většina lidí zvykla a dvakrát do roka absolvuje tuto povinnost, která má však za cíl i ochranu jejich zdraví a lepší zvládání dopravních situací. Kde kupujete nové pneumatiky, v servisu nebo ve specializovaných prodejnách? Stále oblíbenější možností je nákup online, jaké má výhody?

Nákup pneumatik online

V první řadě je velkou výhodou cena, internetový prodejce může nabídnout podstatně nižší ceny. Mnoho servisů si dává navíc velké přirážky a spoléhá na to, že zákazníci danou cenu zaplatí, protože nemají čas pneumatiky sami shánět. Sehnat si pneumatiky svépomocí ovšem nezabere čas a navíc vám ušetří mnoho peněz. Stačí zavítat do specializovaného eshopu PneuOk.cz, kde si během několika vteřin můžete vybrat pneumatiky přímo pro váš vůz. Je zde jednoduchý konfigurátor, se kterým si vyberou pneumatiky i zcela nezkušení lidé. Kromě pneumatik zde můžete vybrat i alu kola a plechové disky. V konfigurátoru vyberete jen typ kola, značku vozu, typ vozu, motorizaci, ráfek a následně se vám zobrazí seznam vhodných produktů.

Vše vyřízeno během pár kliknutí

Vybrané pneumatiky či disky můžete okamžitě objednat z pohodlí domova. Dopravné je velmi levné a sice od 75kč za 1 ks. Na portálu můžete pneumatiky nejen vybrat a objednat, ale rovněž se zde dočtete mnoho důležitých informacích o testech zimních i letních pneumatik, o přezutí, legislativě a mnoho dalšího. Eshop nabízí pouze kvalitní produkty od renomovaných značek, takže máte jistotu dobře vybraného zboží. Vybere si zde pneumatiky většina majitelů osobních i nákladních vozů. Eshop přináší pravidelné akce a je spolehlivým partnerem nespočtu řidičů. Pokud ještě nemáte svého dodavatele pneu, alu kol a disků, navštivte PNEU OK a zajistěte si kvalitní zboží za nízké ceny.

Similar Posts