Bez vrásek a nervózních chvilek se na dovolené každý rád obejde. Zařizování potřebných formalit před odletem do teplých krajin samozřejmě nějakou chvíli zabere, ale nejraději bychom podobným úkonům nevěnovali víc času, než je opravdu bezpodmínečně nutné. Jak vlastně vyřešit parkování? Nebo bude lepší jet na letiště MHD?

Vůbec ne, s kufry by to bylo i docela nepohodlné. Když vyplníte krátký formulář, můžete si jednoduše rezervovat parking přímo na letišti a být bez starostí. Teď už jen zajít do směnárny nebo zkontrolovat pasy a letenky. A hlavně před odjezdem na nic nezapomenout!

Zabezpečení se nespoléhá jen na elektroniku

Kombinace fyzické ostrahy společně s kamerovým systémem je rozhodně důležitá. Vícestupňové zabezpečení používá většina lidí i v emailu, aby byla ochráněna osobní data. A hlídání objektů funguje vlastně na témže principu. Parkování na letišti Václava Havla znamená jednoduchý proces od A do Z.

Rezervace, příjezd, předání klíčů a odlet na dovolenou. Poté vyzvednutí klíčů a odjezd domů, kdy jsme plni nových zážitků z exotické destinace. Vše půjde hladce, systém je připraven a předání klíčů proběhne bezkontaktně. Můžete se tak soustředit jen na svou letní dovolenou, která se už pomalu blíží.

K rezervaci stačí jenom pár minut

Formulář, do kterého uvedete datum a čas příjezdu nebo odjezdu, ale také si zkontrolujete základní údaje. Rezervaci lze provést kdykoliv, je totiž k dispozici online 24/7 a čeká jen na to, kdy budete mít volnou chvilku. Žádné nečekané otázky a maximální přehled, vždy budete vědět, kolik volných míst ještě zbývá. Chcete kryté nebo naopak venkovní stání? Můžete si vybrat z obou dostupných variant, záleží, která z nich vám vyhovuje více.

Similar Posts