Krize trvá už dlouhou dobu, vše zdražuje a mnoha lidem ubývá peněz. Za takové situace se pochopitelně zvyšuje i kriminalita. Žádná domácnost není zcela v bezpečí. Můžete však udělat něco, čím svou bezpečnost podpoříte a to investicí do zařízení, které vás upozorní na nebezpečí. Mezi nejpopulárnější trend v zabezpečení patří fotopasti. Jsou nenápadné a dokáží zachytit každého vetřelce na vašem pozemku.

Co fotopast dokáže?

Toto zařízení funguje na jednoduchém principu. Má malou velikost, která není o moc větší než je digitální fotoaparát a má maskovaný vzhled. Zatímco se kamery umístí přímo na dům, fotopast se umísťuje na strom. Stane se vaším třetím okem, které bude monitorovat vše, co se děje na vašem pozemku. Fotopast nesnímá neustále, ale jen tehdy, když se do střežené zóny dostane cokoliv živého, tedy lidé i zvířata. K tomu fotopasti pomáhá citlivé PIR čidlo reagující na tepelný pohyb. Jakmile je zaznamenán, vetřelec je okamžitě zachycen na záznam, na fotopasti si můžete nastavit, kdy bude aktivní a jestli má pořizovat snímky nebo i videa.

Kvalitní fotopasti jsou vybaveny LCD displejem, na kterém můžete sledovat pořízený záznam. Můžete je i propojit s počítačem nebo televizí. Ačkoliv si můžete pořídit fotopasti, kde můžete záznam sledovat zpětně, vyplatí se investovat do GPS fotopastí, taková fotopast vám pořízené záběry okamžitě odešle na telefon nebo na email. Budete tedy ihned informování o každém vetřelci, který k vám vkročil na pozemek. Taková fotopast pro vás bude jednorázovou investicí, která vám zajistí klidný spánek a pocit jistoty pokaždé, když opustíte svůj domov. Fotopasti jsou velmi odolné a vydrží ve venkovních podmínkách spolehlivě sloužit po celý rok. Jelikož jsou na baterie, nemusíte je mít jen v blízkosti domu, ale můžete je umístit třeba i na konec zahrady nebo do lesa. Zajistěte si je i vy a to na e-fotopast.cz.

Similar Posts