Snad nejtypičtějším autem pro mnoho podnikatelů a firem je dodávka. Jde o vůz, který nabízí dostatek prostoru k tomu, aby se dal využít pro celou škálu oborů. Potřebujete místo pro převoz materiálu, nářadí, kolegů nebo snad pro rozvoz zboží zákazníkům? Nekupujte si starou dodávku, můžete si zajistit nový a spolehlivý vůz, který lze upravit na míru vašim požadavkům. Mezi nejlepší automobilové značky, které nabízí i užitkové vozy, patří Opel.

Specialista na dodávky Opel

Českého specialistu a tyto dodávky naleznete na https://www.nasedniajed.cz/. Na dodávky čekat nemusíte, firma je má skladem a pokud budete mít zájem o nástavbu na objednávku, bude vám dodána už do 3-4 týdnů a dovezena může být až k vám. Jelikož mají dodávky hmotnost do 3,5 tuny, vystačíte si u nich s řidičským průkazem skupiny B. Neplatíte zde žádné mýto a ani zde není tachograf. Vozidla jsou vhodná jak pro ježdění po České republice, tak i pro mezinárodní přepravu. Dodávky Opel mají nízké provozní náklady a můžete u nich mít kvalitní českou nástavbu.

Máte zájem například o valník s plachtou? Můžete si ho vybrat na https://www.nasedniajed.cz/valnik-s-plachtou.

Co se týče skladových vozů, můžete si vybrat nový valník s plachtou pro 8 nebo 10 palet Pokud hledáte spíše furgony, nabízí se vám Combo Van L3H1, Vivaro Van L2H1, nové Movano Van L2H2 a Movano Van L3H2. Možná byste chtěli jen samotný podvozek, v takovém případě si můžete pořídit Opel Movano L3H1 podvozek. Pokud je vaším cílem eurobox, zvolte Opel Movano Eurobox. Co se týče nástaveb, vaše možnosti jsou opravdu široké, můžete mít například skříň s chladící vestavbou, valník s křídlovými dveřmi, valník s hydraulickým čelem a další. Kromě toho se vám nabízí i možnost výhodného operativního pronájmu dodávek. Inspirujte se přímo na webu firmy, kde si můžete nové dodávky snadno zajistit.

Similar Posts