Když chce někdo kvalitní nářadí, tak obvykle zamíří do železářství nebo do hobby marketu. Problém takových obchodů je, že mají obvykle malý výběr a nenajdete zde specializované nástroje. Pokud jsou vaším cílem kvalitní závitníky nebo škrabáky, je pro vás určený eshop Zavitniky.sk.

Prodej škrabáků

Mnoho lidí ani netuší, co to škrabáky jsou. Jde o dílenské nástroje, které se používají pro odstranění různých nedokonalostí a nerovností, zejména otřepů vrtání, soustružení nebo frézování. V minulosti si tyto nástroje muselo mnoho lidí vyrábět svépomocí, dnes už však nemusí. Na trhu je celá škála vysoce kvalitních škrabáků. Mezi nejlepší patří škrabáky značky NOGA, které se používají pro opracování kovů i plastů. Dnes už jde o pokročilé nástroje, které se skládají z držáku vyměnitelného nože a ze samotného nože. V eshopu si můžete vybrat ze širokého sortimentu, který zahrnuje drapáky pro srážení hran a odstranění třísek. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů jako jsou HSS ocel, ocel s obsahem kobaltu, tvrdokov či keramické čepele. Od výrobce NOGA můžete vybírat manuální nástroje na celu škálu prací, tedy zejména obrábění kovů.

Ruční závitníky

Potřebujete vytvářet závity ve válcových otvorech? Pak se neobejdete bez závitníků. Pokud se rozhodněte pro tvorbu vnějších závitů, neobejdete se bez závitových oček. Závitníky jsou specifické svým tvarem, který připomíná šroub, na kterém jsou břity. Závitníky jsou kalené tak, aby byly velmi tvrdé a spolehlivě zvládly svou práci. V eshopu můžete pořídit kvalitní ruční závitníky.

Nabídka eshopu je široká, zahrnuje i závitové plátky, vrtáky, frézy, výstružníky, měřidla, plátky, vyměnitelné plátkové nástroje a mnoho dalšího. Zajistěte si kvalitní sortiment nářadí za rozumné ceny.

Similar Posts